Number kalkulacji: {{calc_number}}

Kalkulator kredytów samochodowych

Kalkulator kredytów gotówkowych

Powiedz nam coś więcej o kredycie, którego szukasz:

Podając podstawowe informacje na temat Twoich potrzeb, umożliwiasz nam dopasowanie ofert do Ciebie.
Na jaki cel chcesz przeznaczyć kredyt?
Spłata innych kredytów
Spłata innych kredytów
Remont mieszkania
Remont mieszkania
Zakup auta
Zakup auta
Wakacje
Wakacje
Ślub
Ślub
Inny cel
Inny cel
Wybierz przynajmniej jeden cel kredytu
Na jaki samochód chcesz przeznaczyć kredyt?
Wybierz jedną z opcji aby przejść dalej!
Dla jakiej kwoty kredytu chcesz zrobić porównanie?
min: 500 zł max: 250 000 zł
Wprowadzono nieprawidłową wartość
?
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?
min: 2 max: 120
Wprowadzono nieprawidłową wartość
?
Jak szybko potrzebujesz kredytu?
Wybierz jedną z opcji aby przejść dalej!
?

Podaj informacje, które określą Twoją zdolność kredytową:

Musimy oszacować Twoją zdolność finansową, aby jak najlepiej dopasować kredyt do Twoich możliwości.
Jaki jest Twój status mieszkaniowy?
Wybierz jedną z opcji aby przejść dalej!
?
Podaj numer telefonu
+48
Wpisz poprawny numer telefonu
?
Jakie jest Twoje źródło dochodu?
Wybierz jedną z opcji aby przejść dalej!
?
Jakie są Twoje miesięczne dochody netto / na rękę?
Wpisz poprawną wartość
?
Czy spłacasz inne kredyty?
Zaznacz jedną z opcji
?
W jakim banku masz konto?
Wybierz jedną z opcji aby przejść dalej!
?

Chcesz otrzymywać spersonalizowane porównanie?

Jaka jest Twoja płeć?
To nie są obowiązkowe pytania.
?
Jaki jest Twój adres e-mail?
Pytanie nieobowiązkowe
Nieprawidłowy adres E-mail
?
Pokaż pełną treść zgody. Ukryj pełną treść zgody.
Rozwiń Zwiń
Rozwiń Zwiń
Aby przejść do porównania wymagana jest akceptacja zgód!
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych

Jeśli zawarłeś umowę ubezpieczenia, to administratorem Twoich danych osobowych jest towarzystwo ubezpieczeniowe, które wybrałeś.

Administratorem Twoich danych osobowych, w związku z korzystaniem z usługi świadczonej przez serwis rankomat.pl, jest Rankomat sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141) przy ul. Wolskiej 88, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000588980 oraz Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Wolska 88 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000549898 (dalej: Administrator lub Administratorzy).

W kwestiach ochrony danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iod@rankomat.pl

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe
- w celu zawarcia i realizacji umowy ubezpieczenia przez towarzystwo ubezpieczeniowe (wówczas administratorem Twoich danych jest towarzystwo ubezpieczeniowe, które wybrałeś),
- w celu świadczenia przez Rankomat sp. z o.o. sp.k. usługi polegającej na zbieraniu i udostępnianiu informacji, w tym zawierających dane osobowe, od osób zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i przekazywaniu tych informacji agentowi Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp. k.(wówczas administratorem Twoich danych jest Rankomat sp. z o.o. sp. k.),
- w celu świadczenia przez agenta Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp. k. usługi umożliwiającej porównanie ofert i zawarcie umowy ubezpieczenia (wówczas administratorem Twoich danych jest Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp. k.),
- w celu świadczenia przez Rankomat sp. z o.o. sp.k. usługi polegającej na zbieraniu i udostępnianiu informacji, w tym zawierających dane osobowe, od osób zainteresowanych ofertą kredytową i przekazywaniu tych informacji Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp.k. (wówczas administratorem Twoich danych jest Rankomat sp. z o.o. sp. k.),
- w celu świadczenia przez Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp. k. usługi umożliwiającej porównanie ofert i zawarcia umowy na produkt kredytowy (wówczas administratorem Twoich danych jest Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp. k.),
- w celu marketingu usług Administratorów oraz podmiotów trzecich (wówczas administratorem Twoich danych jest Rankomat sp. z o.o. sp. k.), a także
- w celu umożliwienia kontaktu w przyszłości celem przedstawienia oferty spółki Rankomat i podmiotów współpracujących (wówczas administratorem Twoich danych jest Rankomat sp. z o.o. sp. k.),
tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a, b i f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Komu możemy udostępniać Twoje dane osobowe

Twoje dane osobowe przekazane będą w zależności od wybranej usługi – podmiotom oferującym kredyty lub towarzystwom ubezpieczeniowym i podmiotom realizującym płatność w związku z zawarciem umowy ubezpieczenia, które współpracują z Rankomat sp. z o.o. sp. k. i Ubezpieczenia Rankomat sp. z o.o. sp. k. Dane osobowe mogą zostać udostępnione także innym podmiotom współpracującym z Administratorami, na podstawie stosownej zgody.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratorów i Towarzystwa Ubezpieczeniowe przez okres niezbędny do świadczenia Usługi lub do czasu rozwiązania Umowy/rezygnacji z Usługi i/lub ewentualnego zgłoszenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą, a po tym okresie dla celów i przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.

Prawo do wniesienia sprzeciwu

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Na podstawie wprowadzonych danych ma miejsce automatyczne podejmowanie decyzji dotyczącej wniosku ubezpieczeniowego lub kredytowego przez Administratora danych. Administrator danych ocenia w sposób automatyczny czy informacje podane w formularzu spełniają kryteria określone przez ubezpieczyciela lub kredytodawcę, a w razie ich nie spełnienia, przesyła informacje zamieszczone w formularzu do innych ubezpieczycieli lub kredytodawców.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.

Na jaki cel chcesz przeznaczyć kredyt?

Ta informacja pozwoli nam dopasować produkt bankowy do Twoich aktualnych potrzeb. Dodatkowo do każdej osoby korzystającej z naszej porównywarki chcemy podchodzić indywidualnie, a poznanie celu na który chcesz przeznaczyć kredyt, zdecydowanie nam to ułatwi.
Spłata innych kredytów
Zaznacz, jeśli potrzebujesz pieniędzy na spłatę zobowiązań, które zaciągnąłeś w innych bankach
Remont mieszkania
Zaznacz, jeśli potrzebujesz środków na remont mieszkania lub domu, a także na zakup mebli, sprzętu AGD i innych przedmiotów będących wyposażeniem Twojego miejsca zamieszkania
Zakup auta
Zaznacz jeśli, w najbliższym czasie planujesz kupno samochodu, quada, motocykla, skutera czy łodzi motorowej
Wakacje
Zaznacz, jeśli potrzebujesz pieniędzy na zorganizowanie swojego wypoczynku, czyli opłacenie wakacji, ferii czy choćby wyjazdu urlopowego
Ślub
Zaznacz, jeśli pożyczone pieniądze posłużą jako wsparcie finansowe podczas organizacji Twojego wesela
Inny cel
Zaznacz, jeśli środki z kredytu chcesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny

Dla jakiej kwoty kredytu chcesz zrobić porównanie?

Podaj sumę pieniędzy jaką chcesz pożyczyć. Dzięki tej informacji w porównaniu wyświetlimy wyłącznie oferty opiewające na wybraną przez Ciebie kwotę, czyli idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wpisz liczbę miesięcy, przez którą zamierzasz spłacać swoje zobowiązanie. Dzięki tej informacji w porównaniu wyświetlimy wyłącznie oferty z określonym przez Ciebie okresem spłaty, czyli spełniające Twoje wszystkie wymagania.

Jak szybko potrzebujesz?

Dzięki tej informacji będziemy wiedzieć jaki proces pozyskania kredytu dopasować do Twojej sytuacji i oczekiwań, oraz jakie banki uwzględnić w porównaniu. Są instytucje w których możesz otrzymać decyzję kredytową zdalnie, przy komputerze bez konieczności wychodzenia z domu, a pieniądze otrzymać na konto nawet tego samego dnia, inne banki mają procesy wymagające podpisania papierowej umowy poprzez wizytę w oddziale banku lub kuriera.

Jaki jest Twój status mieszkaniowy?

Informacja na temat statusu mieszkaniowego jest wykorzystywana przez banki do ustalenia oceny scoringowej klienta. Im wyższą notę uzyska kredytobiorca, tym otrzyma lepsze warunki kredytowe.

Numer telefonu

Twój aktualny numer telefonu jest niezbędny do sprawdzenia wstępnej zdolności kredytowej.

Jakie jest Twoje źródło dochodu?

Jest to podstawowa informacja związana z oceną Twojej zdolności kredytowej. Banki oferujące kredyty akceptują dochody otrzymywane z różnych źródeł, więc zaznaczenie konkretnego pola pozwoli na przygotowanie zestawienia najlepiej odpowiadającego Twoim wymaganiom.

Jakie są Twoje miesięczne dochody netto/na rękę?

Uzyskanie tej informacji pozwoli na wstępną ocenę Twojej zdolności kredytowej. Banki przygotowując oferty kredytowe dla swoich odbiorców biorą pod uwagę poziom wynagrodzenia i na jego podstawie określają maksymalną kwotę udzielanego kredytu.

Czy spłacasz inne kredyty?

Jest to informacja bezpośrednio związana z Twoją zdolnością kredytową. Zbyt duże obciążenie budżetu domowego kredytobiorcy w postaci już spłacanych rat może negatywnie wpłynąć na uzyskanie kolejnego zobowiązania. Jednak banki zawsze przychylniej patrzą na klientów którzy mieli już regularnie spłacane zobowiązania kredytowe, niż na osoby które nigdy nie korzystały z produktów kredytowych.

W jakim banku masz konto?

Podanie tej informacji pozwoli nam na porównanie ofert kredytów dostępnych w Twoim banku z rynkową konkurencją. Dzięki tej informacji dowiesz się czy zobowiązania udzielane przez bank, w którym masz konto osobiste są tańsze niż w innych instytucjach.

Zatwierdź swoją kalkulację kodem SMS

Ponieważ nasze porównanie oraz usługi są i zawsze będą dla Ciebie bezpłatne, musimy mieć pewność że wykonujemy je dla realnego klienta zainteresowanego porównaniem kredytów. Zatwierdzenie formularza kodem SMS jest popularną i powszechnie stosowaną bezpłatną metodą weryfikacji, z którą można się spotkać na wielu znanych Ci stronach internetowych (np. Google czy Facebook).

Jaka jest Twoja płeć?

Dzięki tej informacji będziemy wiedzieć jak mamy się do Ciebie zwracać, chociażby przy przesłaniu porównania kredytów na Twój adres e-mail.

Jeśli chcesz otrzymać porównanie na maila podaj adres e-mail.

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać na swoją skrzynkę przygotowane dla Ciebie zestawienie wraz z linkiem umożliwiającym powrót do porównywarki, gdzie będziesz mógł ponownie dokonać analizy. Podanie adresu e-mail jest nieobowiązkowe.