Kredyt 35 tys. – gdzie szukać najlepszej oferty?

20 sierpnia 2018

Kredyt na 35 000 zł jest często poszukiwanym przez klientów produktem. Pozyskanie takich pieniędzy, wbrew pozorom, nie jest wcale dużym wyzwaniem. Banki często mają go w swojej ofercie usług. A sama procedura pozyskania kredytu jest coraz bardziej przystępna.

Starając się o kredyt w wysokości 35 tys. zł trzeba się przygotować na dużą przychylność banku. Znaczna część procedur jest przeniesiona do przestrzeni wirtualnej. Bank sam może pobrać niezbędne dane do określenia zdolności kredytowej czy zweryfikować prawdziwość podanych danych. Podstawą działania jest podpisany wniosek kredytobiorcy i dochody na odpowiednim poziomie.

To, że banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i upraszczają procedurę zaciągania kredytu nie powinno zwalniać od rzetelnego sprawdzenia dostępnych ofert i racjonalnego przekalkulowania, czy faktycznie nas na ten kredyt stać.

Gdzie wziąć kredyt 35 000 zł

Banki często mają w swojej ofercie kredyt na 35 000 zł. Porównując różne oferty, dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę niewiele się one od siebie różnią. To nie powinno mylić. Zwrócenie uwagi na różnicę w np. oprocentowaniu, prowizji pozwoli na wybranie najbardziej korzystnej oferty.

Stojąc przed wyborem kredytu na 35 000 zł warto skorzystać z naszego rankingu ofert bankowych. Pozwoli to na porównanie najpopularniejszych produktów dostępnych na rynku. Rzetelnie przygotowane zestawienie podobieństw i różnic na pewno ułatwi podjęcie dobrej decyzji. Nie każdy musi się znać na niuansach finansowych, a ranking pozwala na porównanie interesujących nas ofert.

Nasz zespół zajmujący się analizą kredytów przygotował ranking 3 najlepszych kredytów gotówkowych na kwotę 35 000 złotych, które zostały rozłożone na 48 rat. Jeśli są Państwo zainteresowani większą kwotą kredytu niż 35 tys. zł to koniecznie zobaczcie pełną ofertę w naszym kalkulatorze kredytowym.

Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}
Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}
Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}

Sprawdź inne kredyty na kwotę 35 tys. zł

Kalkulator kredytu gotówkowego

Kredyt 35 000 zł – potrzebne dokumenty

Zaciągniecie kredytu w wysokości 35 000 zł wymaga mniej formalności niż kiedyś. Procedura została znacznie uproszczona i jest bardzo podobna w bankach. Jednakże, musimy liczyć się z tym, że trzeba będzie przedstawić kilka istotnych dokumentów.

Najważniejszą rzeczą jest przedstawienie pracownikowi banku dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość. Wystarczy do tego dowód osobisty. Kolejnym niezbędnym elementem będzie wniosek kredytowy. Konsultant banku najczęściej sam go wypełnia, zadając wnioskodawcy niezbędne pytania, na które trzeba szczegółowo odpowiedzieć.

Przy kredycie na 35 000 zł trzeba liczyć się z tym, że bank będzie wymagał przedstawienia osiąganych dochodów. Wystarczy przedłożyć zaświadczenie od pracodawcy zaświadczenie o dochodach, wyciąg z konta lub inny wymagany w tym przypadku dokument.

Jakie koszty kredytu na 35 000 zł

Produkt bankowy jakim jest kredyt w wysokości 35 000 zł jest obarczony kosztami, które będą się różnić w zależności od wybranego banku. Zwykle na koszty składają się odsetki, nie mogą one być jednak większe niż 10% w skali roku i prowizja. Prowizja za udzielenie kredytu jest ustalana indywidualnie przez bank. Wszystkie pozostałe koszty muszą być wyszczególnione w umowie kredytowej.

Sprawdź wszystkie kredyty na kwotę 35 000 zł

Kalkulator kredytu gotówkowego

Podsumowanie

Pozyskanie interesującego nas kredytu jest stosunkowo proste. Oferty tego samego produktu różnią się jednak w poszczególnych bankach. Przed podpisanie finalnej umowy warto zaznajomić się z różnymi propozycjami i wybrać tą, która okaże się być najbardziej korzystna.