Kredyt 50 tys. – gdzie szukać najlepszej oferty?

20 sierpnia 2018

Kredyt na 50 000 można otrzymać obecnie w każdym banku. Nie ma z tym większych problemów. I choć wydawać by się mogło, że wiąże się to ze złożoną i skomplikowaną procedurą oraz całą gamą dokumentów, to sprawa tak naprawdę jest znacznie prostsza niż się wydaje. Kredyt najlepiej porównać w wielu bankach za pomocą naszego kalkulatora kredytów gotówkowych.

Banki cały czas pracują nad uproszczeniem procedury, za pomocą której przyznawane są kredyty gotówkowe. Dzięki tym uproszczeniom, w niektórych sytuacjach, wystarczy tylko jedna wizyta w banku, by otrzymać pozytywną decyzję kredytową.

Ta łatwość uzyskania pieniędzy nie powinna jednak wpływać na to, że decyzje kredytowe klientów podejmowane są pochopnie, szybko i bez przemyślenia. Za każdym razem trzeba się nad tym dobrze zastanowić i rozważyć, czy zaciągnięty kredyt uda się rzeczywiście spłacić.

Gdzie wziąć kredyt 50000 zł

Podstawową kwestią jest to, gdzie o taki kredyt wnioskować. Oczywiście wszystkie banki oferują możliwość udzielenia kredytu na 50 000 zł, jednak w każdym banku obowiązują inne warunki. Inaczej wygląda procedura i każdy bank nakłada koszty w innej wartości.

Zachęcamy do skorzystania z naszego rankingu ofert kredytów na 50 000 zł. Nasi specjaliści przeanalizowali dostępne na rynku propozycje, sprawdzili obowiązujące warunki i koszty. Dzięki zgromadzonej wiedzy można się nieco przygotować do rozmowy w banku. Ponadto, być może przygotowane zestawienie pomoże wybrać bank, w którym wniosek zostanie ostatecznie złożony.

Sprawdź nasz ranking 3 najlepszych kredytów gotówkowych na kwotę 50 000 złotych, które zostały rozłożone na 48 równych rat. Jeśli jesteś zainteresowany większą kwotą kredytu niż 50 tys. zł to koniecznie sprawdź pełną ofertę kredytów w naszym kalkulatorze.

Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}
Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}
Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}

Zobacz też inne kredyty na kwotę 50 tys. zł

Kalkulator kredytu gotówkowego

Kredyt 50000 zł – potrzebne dokumenty

Decydując się na kredyt na 50 000 trzeba się liczyć z tym, że jednak pewne dokumenty trzeba dostarczyć, mimo upraszczanej procedury. To absolutna podstawa, bez której bank nie jest w stanie przygotować nawet symulacji.

Należy więc pamiętać, żeby mieć przy sobie dowód tożsamości lub inny dokument ze zdjęciem. Trzeba również dostarczyć do banku dokumenty, które będą potwierdzały uzyskiwane przez wnioskodawcę dochody. Może to być wyciąg z banku, decyzja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zaświadczenie od pracodawcy lub PIT za ubiegły rok.

W sytuacji, gdy wnioskodawcą jest osoba będąca w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, konieczna jest również zgoda małżonka na otrzymanie takiego kredytu.

Jakie koszty kredytu na 50000 zł

Każdy kredyt wiąże się z kosztami. Podstawa to oprocentowanie i prowizja. Oprocentowanie kredytu decyduje o tym, jakiej wysokości będą spłacane wraz z ratami odsetki. Natomiast prowizja opłacana jest jednorazowo. Często jednak jej wartość zaszyta jest w kredycie, co powoduje, że podnosi nieco wartość całego kredytu.

Sprawdź kredyty gotówkowe na kwotę 50 tys. zł

Kalkulator kredytu gotówkowego

Podsumowanie

Uzyskanie kredytu na 50 tysięcy złotych nie jest skomplikowane. Wystarczy odpowiednio się do tego przygotować, zgromadzić odpowiednie dokumenty i spełniać stawiane przez bank warunki, by nawet w czasie jednej wizyty udało się załatwić wszystkie formalności i uzyskać pieniądze.