Kredyt 70 tys. – gdzie szukać najlepszej oferty?

20 sierpnia 2018

Spełnienie niektórych marzeń możliwe jest wyłącznie wówczas, gdy ma się odpowiednie zasoby pieniędzy. Można je uzbierać za pomocą oszczędności, ale to trwa.  A można nie czekać. Wystarczy wziąć kredyt na 70 000 złotych. Taka kwota pomoże spełnić wiele różnorodnych marzeń.

Wydawać by się mogło, że otrzymanie kredytu na 70 000 wiąże się z koniecznością dopełnienia licznych formalności i dostarczenia wielu dokumentów. W bankach jednak zachodzą bardzo znaczące zmiany. Wszystkie zaś idą w tym kierunku, by ułatwić klientom otrzymanie potrzebnych pieniędzy.

Taka łatwość nie powinna jednak powodować, że traci się czujność. Każdy kredyt wymaga przemyślenia i rozważenia. Przede wszystkim, trzeba się zastanowić czy uda się go spłacić. Szczególnie dotyczy to kredytu na 70 tys. złotych.

Gdzie wziąć kredyt  na 70000 zł

Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z aktualnymi ofertami kredytów na 70 tys. Dzięki temu można stwierdzić, w którym banku taka propozycja będzie najkorzystniejsza i gdzie warto o kredyt wnioskować.

Pomocny przy tym zapoznaniu się może być nasz ranking ofert kredytu na 70000. Nasi specjaliści przeanalizowali dostępne propozycje, po to, by móc je ze sobą porównać i przygotować poniższe zestawienie. Być może informacje w nim zgromadzone i zaprezentowane pomogą w podjęciu dobrej i korzystnej decyzji.

Najnowszy ranking kredytów prezentujący 3 sylwetki najlepszych kredytów gotówkowych na kwotę 70 000 złotych przy rozłożeniu na 5 lat. W naszym kalkulatorze kredytów gotówkowych możesz sprawdzić pełną ofertę kredytów na dowolną kwotę.

Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}
Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}
Oferta dla kwoty pożyczki: {{credit_param.amount}} zł, okres: {{credit_param.period}} miesiące
Oferta aktualna na dzień: {{creditRow.create_date}}

Sprawdź inne kredyty na kwotę 70 tys. zł

Kalkulator kredytu gotówkowego

Kredyt 70000 zł – potrzebne dokumenty

Decydując się na zaciągnięcie kredytu na 70 000 trzeba mieć na uwadze to, że pewne dokumenty trzeba będzie dostarczyć. Mimo tego, że procedury są coraz sprawniejsze i prostsze, a banki oczekują dostarczenia coraz mniejszej liczby dokumentów, to niektóre z nich są jednak podstawowe i bez nich nie można się obejść.

Chodzi tu między innymi o dokument potwierdzający tożsamość wnioskującego: dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

Konieczne będzie również dostarczenie dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody: wyciąg z banku, odcinek emerytury, decyzja z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, oświadczenie pracodawcy lub PIT za ubiegły rok. Dzięki nim bank będzie mógł określić, czy klient będzie w stanie spłacić taką kwotę.

W przypadku małżonków, którzy nie zdecydowali się na wprowadzenie rozdzielności majątkowej, gdy wnioskodawcą jest jeden z małżonków, drugi musi na taki kredyt wyrazić zgodę.

 

Jakie koszty kredytu na 70000 zł

Kredyt na 70 000 wiąże się z kosztami. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę prowizję, jaką trzeba zapłacić za udzielenie kredytu oraz odsetki, które ustalane są na podstawie oprocentowania. Wartość oprocentowania kredytu powinna być podana w umowie kredytowej, dlatego też warto to sprawdzić. Im wyższe oprocentowanie, tym więcej odsetek trzeba będzie oddać do banku.

Sprawdź wszystkie kredyty gotówkowe na kwotę 70 000 zł

Kalkulator kredytu gotówkowego

Podsumowanie

Uzyskanie kredytu na 70 000 zł może się odbyć nawet podczas jednej wizyty w banku. Ważne, by klient spełniał stawiane przy takiej kwocie warunki. Musi mieć odpowiednio wysokie dochody i akceptowalne wydatki.